| samen sterk in arbeidsrecht

© 2018 Sprengers Advocaten
Maatwerk software door Way2Web

VERENIGD ZIEKENVERVOER AMSTERDAM B.V.

Mag een OR-lid dat voorafgaand aan vervroegde uittreding zijn opgebouwde verlof opneemt gedurende dat verlof werkzaamheden als OR-lid verrichten? Kantonrechter is voorshands van oordeel dat een werknemer nog steeds werkzaam in de onderneming is in de zin van artikel 12 lid 3 WOR ook als hij (ruim een jaar) met verlof is én vaststaat dat hij na dat verlof niet meer terugkeert in de onderneming.

http://uitspraken.rechtspraak.nl/inziendocument?id=ECLI:NL:RBAMS:2010:BM0953

Datum
1 maart 2010

Rechtsgebied
Arbeidsrecht

Nieuwsbrief

Meer informatie